Beurer Romania
Cos

Cariere

Joburi disponibile la data de 19 Martie 2021:

  • Reprezentant vânzări zona Bucuresti, cu activitate in Bucuresti si Ilfov;
  • Reprezentant vânzări zona Targu Mures, cu activitate in Jud. Mures si Harghita;
  • Reprezentant vânzări zona Moldova, cu activitate in Jud. Iasi, Botosani si Suceava;
  • Reprezentant vânzări zona Sibiu-Alba-Deva, cu activitate in Jud. Sibiu, Alba, Gorj si Hunedoara.

Candidatul ideal

Abilitati de organizare, planificare si negociere
Permis de conducere categoria B
Disponibilitatea pentru deplasari
Responsabilitate
Constituie un avantaj - experienta anterioara pe piata farma

Descrierea jobului

- Promovarea si vanzarea produselor companiei catre farmacii si alte categorii de clienti din zona geografica arondata.
- Administrarea eficienta a teritoriului prin organizarea si planificarea strategica a activitatii.
- Dezvoltarea si mentinerea de relatii stranse cu liderii de opinie din domeniul medical.

Atributii:
-Prospectarea pietei
-Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi clienti
-Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu in scopul fidelizarii acestora
-Distribuirea produselor companiei in zona arondata

Pentru Reprezentant vanzari sunt disponibile 4 posturi dispuse in zone geografice, astfel:

  • pt. zona Bucuresti, cu activitate in Bucuresti si Ilfov;
  • pt. zona Targu Mures, cu activitate in Jud. Mures si Harghita;
  • pt. zona Moldova, cu activitate in Jud. Iasi, Botosani si Suceava;
  • pt. zona Sibiu-Alba-Deva, cu activitate in Jud. Sibiu, Alba, Gorj si Hunedoara.

Beneficiile postului :
Posibilitatea de a evolua intr-o echipa dinamica in care performanta individuala este apreciata si recompensata.
Se ofera un pachet salarial bazat pe o parte fixa si comision din vanzari, masina, telefon.

Descrierea companiei

Compania noastra este unic importator si distribuitor Beurer in Romania.
Comercializam aparatura si dispozitive medicale.

Cei interesati pot trimite cv-ul la adresa de email: [email protected]